Бебешко боди - Първата Коледа на Мира - Art - Gift | Бодита

Бебешко боди - Първата Коледа на Мира

Къс Ръкав 56см от 0 до 3м.
Продуктов код b173
5.00
794
Таблица с размери

Бебешко боди – Първата Коледа на Мира
Състав: 100% памук

3 поръчки за последните 15 часа
Коледа
Къс Ръкав Дълъг Ръкав
Размер Боди
Желано име
Безплатно
Цена:
19 95 лв
Офертата изтича след:
:::
ДниЧасаМинутиСекунди
Количество:
Минимална сума за поръчка - 10 лв.
14 души гледат този продукт в момента
Сподели:
Мнения от клиенти

Христина Ризова

Поръчах си календари и днес ги взех. Страхотни са и напълно оправдава очакванията ми! Препоръчвам!

Валентина В.

Уникални изработки! Бързо, красиво направено, качествено. Препоръчвам!

Stefka Barakova

Страхотно качество и бърза доставка. Горещо препоръчвам .

Ивелина Георгиева

Получих си календара и мога да кажа само че е уникален! Препоръчвам с две ръце Благодаря Ви! -

Jivka Naidenova

Който разбира при подаръци Art-Gift се спира.

Maria Simeonova

Много бърза изработка. Чудесно качество. Много съм доволна.

Любомира Раднева

Страхотни календари! Бързина и коректност!

Петя Василева

Много сме доволни,календарите и магнитчето са чудесни...подаръците също.Прекрасно отношение,коректност и бързина! Благодарим ви!!!

Hristo Hristev

Благодаря за календарите и подаръците! Страхотни са.

Ангелика Пандова

Скоро получих календари поръчани от Вас!Признавам бях малко притеснена какво ще е качеството на сминката......, но БЛАГОДАРЯ ВИ и двата календара са повече от прекрасни
Допълнителна информация

Материя за използваните от Арт Гифт Бодита

Прането поврежда ли Бодитата ?
Прането не поврежда бодитата. Използваме висококачествени материали и поради тази причина напечатаните или щамповани изображения не се повреждат от прането им. Препоръчителната температура за пране е 30 градуса. Това удължава живота на бодито. Задължително бодитата се перат от опаковата страна.

Как е отпечатана щампата?
Използваме най-съвременната технология за директен печат върху текстил. Използваните мастила са абсолютно безвредни и не причиняват алергии. Тук можете да видите сертификата за качество на използваните мастила.

Мога ли да гладя бодито?
Разбира се! Можете да гладите спокойно закупените бодита. Важно правило е да ги гладите от опаковата им страна.

От каква материя са бодитата?
Бодитата са от 100% памук. Устойчиви са на пряка слънчева светлина и пране.

Мога ли да сложа щампа на гърба на бодито ?
Да, можете да сложите щампа и на гърба на бодито, като съответно цената на продукта ще се увеличи. За точна цена, може да се свържете с наш оператор през чата, пишете на имейла ни или позвъните на посочените телефони в секция "Контакти".

Какви са размерите на бодитата ?
От падащото меню можете да изберете желан размер на бодито. Допълнителон таблица с размери можете да видите от секция "Информация"

Цена:
19 95 лв