Чаша с надпис - Георги да е, на маса да е!

Стандартна
Код kTa521
5.00
681

Чаша с надпис – Цвятко да е, на маса да е!
*Фотореалистичен сублимационен печат.
*Чашата е с вместимост - 330мл
Желаното име може да добавите в полето "Желано име"

*настоящото е обект на авторско право и сродните му права ©

5 поръчки за последните 7 часа

Стандартна 19.50 лв 17.55 лв

Магическа 25 лв 22.50 лв

Сърце 24 лв 21.60 лв

Син кант 24 лв 21.60 лв

Зелена 24 лв 21.60 лв

Червена 24 лв 21.60 лв

Оранжева 24 лв 21.60 лв

Канче 25 лв 22.50 лв

Розова 25 лв 22.50 лв
Желано име
Безплатно
Промени
Отстъпка: - 10.00%
19 50 лв
17 55 лв
Офертата изтича след:
:::
ДниЧасаМинутиСекунди
Количество:
Минимална сума за поръчка - 10 лв.
13 души гледат този продукт в момента
Сподели:
Мнения от клиенти
Допълнителна информация

Какво представлява сублимационният печат?

При чашата се използва технологията - сублимационен печат. Това е специална техника за печат, при която се трансферира изображението върху избран артикул. Важно е да отбележим, че технологията е приложима при артикули, които са предназначени само и единствено за този вид печат. Сублимационният печат се отличава с ярки, наситени цветове.

Какво представлява чашата?

Чашата е с  забавен текст, вписване на ваше име и интересен дизайн, подходяща за имен ден. Дизайнът е съчетание от текст в черно и червено, с изображение на мъж в народна носия, седящ на маса.

Текст: 
Георги да е,
на маса да е!"

*
Името се променя по ваше желание полето "Желано име"
Ако вие имате по-интересно или специално послание, то текста може да бъде променен и по ваше желание.

За кого е подходяща чашата?

Чашата се изработва специално за вас, с ваше име. Това позволява да се превърне в сантиментален, практичен и забавен подарък за важен повод на ваш близък. С тази чаша, може да направите специална изненада на ваш приятел, брат, син, баща или дядо. Един забавен и носещ усмивки подарък, подходящ за имен ден или рожден ден

Защо да поръчате чашата?

Ние изработваме всяка ваша изненада с много любов и внимание, защото знаем колко важно е да показваме на важните хора, че са специални. Стремим се да предлагаме възможно най-високия клас продукти за вашия подарък, за да може освен да бъде красив и ефектен, да се запази възможно най-дълго време и да връща спомена за красивия момент, който сте създали. Ние влагаме много любов в изработката на всеки един продукт. blush

Отстъпка: - 10.00%
19 50 лв
17 55 лв