Чаша - Принцесите се казват Мария

Стандартна
Продуктов код k474
5.00
778

Чаша – Принцесите се казват Мария
Получавате чашата в кутийка
*Фотореалистичен сублимационен печат.
*Чашата е с вместимост - 330мл

2 поръчки за последните 3 часа

Стандартна 18 лв

Магическа 23 лв

Син кант 23 лв

Зелена 23 лв

Червена 23 лв

Жълта 23 лв

Оранжева 23 лв

Канче 25 лв
Желано име
Безплатно
Цена:
18 00 лв
Офертата изтича след:
:::
ДниЧасаМинутиСекунди
Количество:
Минимална сума за поръчка - 10 лв.
14 души гледат този продукт в момента
Сподели:
Мнения от клиенти

Христина Ризова

Поръчах си календари и днес ги взех. Страхотни са и напълно оправдава очакванията ми! Препоръчвам!

Евгени П.

Уникални са. Силно препоръчвам

П Стоянова

Бързи и коректни. Препоръчвам!

Фатме

Много съм доволна!

Нели Атанасова

Страхотно обслужване и бързо изпълнение и то по време на празници. Календарите са уникални. Благодаря ви!

Monika Panteleeva

Много съм доволна! Благодаря Ви!

Ина Пашова

Много коректно и бързо обслужване. Добра изработка, останахме доволни!

Милена Сашова

Коректни и отзивчиви!!!!!

Анита Димитрова

За втора поредна година поръчах от календарите,и съм доволна.Препоръчвам.

Деница Стоянова-Хаджиева

Бързи и коректни, а календарите, които получихме, са със страхотно качество! И освен отстъпка от цената, имаме и стрaхотен бонус :)
Допълнителна информация

Какво представлява сублимационният печат?

При чашата се използва технологията - сублимационен печат. Това е специална техника за печат, при която се трансферира изображението върху избран артикул. Важно е да отбележим, че технологията е приложима при артикули, които са предназначени само и единствено за този вид печат. Сублимационният печат се отличава с ярки, наситени цветове.

Какво представлява чашата?

Чашата е с вместимост - 330мл. Дизайнерска чаша с надпис в розово и нежни декорации.
*Името се променя по ваше желание.
Надпис: 
Принцесите се казват Мария

За кого е подходяща чашата?

Чашата се изработва специално за вас. Което позволява да се превърне в сантиментален и специален Коледа, имен ден, Осми март, годишнина, рожден ден. С тази чаша, може да направите специална изненада за вашата приятелка, сестра или майка. Един чудесен и забавен подарък, подходящ за имен денрожден ден или като спонтанна изненада. Може да направите изненада за специален празник и оставите приятна емоция, защото освен забавен подарък е и практичен.  

Защо да поръчате чашата?

Ние изработваме всяка ваша изненада с много любов и внимание, защото знаем колко важно е да показваме на важните хора, че са специални. Стремим се да предлагаме възможно най-високия клас продукти за вашия подарък, за да може освен да бъде красив и ефектен, да се запази възможно най-дълго време и да връща спомена за красивия момент, който сте създали. Ние влагаме много любов в изработката на всеки един продукт.

ПОСЛЕДНО РАЗГЛЕЖДАНИ
Цена:
18 00 лв